• Detail firmy

Karel Nenál

Základní popis

Naše firma provádí vložkování komínů pro tuhá paliva a plyn. Realizaci dodatečných fasádních nerez komínů. Montáž odkouření pro kondenz. a turbo.

Adresa

Dobrovského 1836/32
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75493420

Výrobky, činnosti

Kominictví

Naše firma provádí vložkování komínů pro tuhá paliva a plyn. Realizaci dodatečných fasádních nerez komínů. Montáž odkouření pro kondenzační a turbo kotle. Komínové nástavce,oplechování,stříšky. Dopojení spotřebičů na všechny druhy paliv.

Kontaktní údaje

E-mail: kominictvinenal@gmail.com

Kontaktní osoba

Karel Nenál - Majitel

Mobil: +420 731 959 309
E-mail: kominictvinenal@gmail.com
WWW: www.nenal.sluzby.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

Kominictví Šniager

Provádíme veškeré kominické práce a práce s nimi spojené. Nabízíme opravy, výstavbu a revize komínů. Dodáváme krby, kamna a krbové vložky.