• Detail firmy

Karel Němeček

Základní popis

grafiky a DTP, signmakingu, tvorby internetových prezentací a promotion zaměstnáváme kvalitní spolupracovníky, úzce spolupracujeme s kvalitními dodavateli, mezi něž se řadí výtvarníci, specializované tiskárny, dodavatelé materiálů, knihárny, reklamní

Adresa

Pihelská 137/2
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13150871

Výrobky, činnosti

reklama

grafiky a DTP, signmakingu, tvorby internetových prezentací a promotion zaměstnáváme kvalitní spolupracovníky, úzce spolupracujeme s kvalitními dodava

Kontaktní osoba

Karel Němeček - Majitel

Telefon: 605 243 867
Další firmy v oboru

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.