• Detail firmy

Karel Müller

Základní popis

Prodej a instalace garážových vrat. Montáž světlovodných vláken, bezpečnostního osvětlení a reklamního osvětlení.

Adresa

Chuchelna 221
513 01 Chuchelna

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13236067

Výrobky, činnosti

Garážové vrata

Kontaktní údaje

E-mail: info@mullerlight.cz
WWW: www.mullerlight.cz

Kontaktní osoba

Karel Müller - Majitel

Mobil: +420 775 626 797
Mobil: +420 777 626 797
Další firmy v oboru

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.

Miroslav Groh - KOVO - mg

Věnujeme se zámečnictví a kovovýrobě. Naše společnost pomáhá s různými druhy prací větším firmám. Zajišťujeme zakázkovou výrobu brán, branek, vrat, mříží, plotových dílců aj. Zajistíme montážní, servisní a údržbové práce.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.