• Detail firmy

Karel Milaberský

Základní popis

Provádím pokrývačské a klempířské práce, včetně dodávky materiálu. Nabízím opravy a nátěry střech s možností tesařských prací. Zhotovuji kalkulace.

Adresa

Opletalova 172
284 01 Šipší

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16531124

Výrobky, činnosti

Provádím pokrývačské a klempířské práce

Provádím pokrývačské a klempířské práce, včetně dodávky materiálu. Nabízím opravy a nátěry střech s možností tesařských prací. Zhotovuji kalkulace.

Kontaktní údaje

E-mail: milaberskyk@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Milaberský - Majitel

Mobil: +420 721 139 339
Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.