• Detail firmy

Karel Lejčko

Základní popis

Velkoobchodní prodej elektromateriálu, elektrosoučástek,svítidel a potřeb pro kutily.

Adresa

Spojovací 1314
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49531026

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiál a elektrosoučástky

-Velkoobchodní prodej

Kontaktní údaje

E-mail: karel.lejcko@quick.cz

Kontaktní osoba

Karel Lejčko - Majitel

Mobil: +420 602 352 732
Další firmy v oboru

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.