• Detail firmy

Karel Lednický

Základní popis

Vyrábíme tandemová kola a závěsné tandemy, tříkolky vhodné pro seniory či handicapované sportovce. Věnujeme se výrobě cyklistických speciálů na míru.

Adresa

Podroužkova 1661/29
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68201222
DIČ:  CZ68201222
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tandemová kola a závěsné tandemy.

Vyrábíme tandemová kola a závěsné tandemy. Běžná, skládací i dámská tandemová kola. Výroba závěsných tandemů vhodných pro doprovod dětí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 415 530
Fax: +420 597 579 292
E-mail: info@tandemservis.cz
WWW: www.tandemservis.cz

Kontaktní osoba

Karel Lednický - Majitel

Další firmy v oboru

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.