• Detail firmy

Karel Lažek

Základní popis

Dodáváme a montujeme interiérové a bezpečnostní dveře, okna, obložkové zárubně a kování. Zajišťujeme kompletní poradenskou činnost.

Adresa

Komořany 224
683 01 Komořany

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45619107

Výrobky, činnosti

Dodávky a montáž dveří a oken.

Dodáváme a montujeme interiérové a bezpečnostní dveře, okna, obložkové zárubně a kování. Zajišťujeme kompletní poradenskou činnost.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 087 111
E-mail: lazek@dvere-lazek.cz
WWW: www.dvere-lazek.cz

Kontaktní osoba

Karel Lažek - Majitel

Mobil: +420 603 232 956
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.