• Detail firmy

Karel Labuť

Základní popis

Nabízíme kompletní servis v oblasti fotografie (portrét, glamour, produkt) a služeb v oblasti líčení (líčení na večer, plesové i denní) a haistylingu.

Adresa

Přemyslovská 2321/14
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66868807

Výrobky, činnosti

Fotografické služby

Využijte našich služeb a nechte si vytvořit rodinou fotografii, portrét, bussines nebo naopak okouzlující a svůdné glamour, budoir fotografie. Využijte produktovou fotografii pro e-shop či portály. Vyhovíme Vám a sestavíme cenu na míru přímo pro Vás.

Kontaktní osoba

Karel Labuť - Majitel

Mobil: +420 777 810 667

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Comvia Bus s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem tuzemských i zahraničních autobusů. Poskytujeme služby mezinárodní a tuzemské dopravy, jejichž součástí je rovněž smluvní doprava zaměstnanců a incomingová doprava.