• Detail firmy

Karel Kopecký

Základní popis

Provádíme výkopové, zemní a terénní práce při výstavbě silnic a dálnic strojem Tatra 815 UDS. Zajišťujeme demolice a přípravy stavenišť.

Adresa

Krušnohorská 740/16
360 10 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66377242
  • Služby

Výrobky, činnosti

zemní práce, demolice

Provádíme výkopové, zemní a terénní práce při výstavbě silnic a dálnic strojem Tatra 815 UDS. Zajišťujeme demolice a přípravy stavenišť.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 127 476
Mobil: 602 175 897
E-mail: wilferova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Kopecký - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.