• Detail firmy

Karel Komers

Základní popis

Provádíme opravy a rekonstrukce lustrů a kování 19. století, stěhování trezorů a pokladen, správu a údržbu nemovitostí, údržbu a úklid nemovitostí, havarijní služby pro firmy. Dále provádíme kompletní zámečnické práce a stavební činnosti

Adresa

Komenského náměstí 95
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66069947

Výrobky, činnosti

údržbu a úklid nemovitostí

Provádíme opravy a rekonstrukce lustrů a kování 19. století, stěhování trezorů a pokladen, správu a údržbu nemovitostí, údržbu a úklid nemovitostí,

Kontaktní údaje

E-mail: karelkomers@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Komers - Majitel

Telefon: +420 326 719 950
Mobil: +420 776 133 863
E-mail: karelkomers@seznam.cz
WWW: www.karelkomers.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.