• Detail firmy

Karel Kita

Základní popis

Nabízím fotografické služby. Specializuji se na dokumentování architektury, jídla, zátiší, průmyslu nebo lidí. Dodávám fotografie do různých publikací

Adresa

Edisonova 397/3a
700 30 Bělský Les

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68200170
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotografování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 591 159 958
Mobil: +420 603 223 349
E-mail: info@karelkita.com
WWW: www.karelkita.com

Kontaktní osoba

Karel Kita - Majitel

Mobil: +420 603 223 349
Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.