• Detail firmy

Karel Kiessling

Základní popis

Výstavba rodinných domů na klíč, realizace půdních vestaveb a přístaveb, rekonstrukce bytových jader, zateplení budov, pokládka dlažeb a obkladů.

Adresa

Popice 8
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74357018
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební a obkládačské práce

Výstavba rodinných domů na klíč, realizace půdních vestaveb a přístaveb, rekonstrukce bytových jader, zateplení budov, pokládka dlažeb a obkladů.

Kontaktní osoba

Karel Kiessling - Majitel

Mobil: 603 538 871
E-mail: kiesslingkarel@seznam.cz
WWW: www.cech-obkladacu.cz/...
Další firmy v oboru

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.