• Detail firmy

Karel Kédl

Základní popis

Provozujeme autoservis, autolakovnu a prodej autodílů. Opravy motorových vozidel, diagnostika aut a další.

Adresa

Železničářů 616
272 00 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48691437

Výrobky, činnosti

Autolakovna

Kontaktní údaje

E-mail: info@zk-automobil.cz
WWW: www.zk-automobil.cz

Kontaktní osoba

Karel Kédl - Majitel

Mobil: +420 604 209 410

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.