• Detail firmy

Karel Kacovský

Základní popis

Společnost přináší již více než 16 let zákazníkům exkluzivní kované ploty, kované brány a kované zábradlí za velmi přijatelné ceny.

Adresa

Miletice 75
273 23 Černuc

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76082598
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba a dodávka - posuvné brány, kované posuvné brány, pohony posuvných bran, povrchová úprava posuvných bran, kované ploty.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kovane-ploty.net
WWW: www.posuvne-brany.net

Kontaktní osoba

Karel Kacovský - Majitel

Mobil: +420 602 499 080

Pobočky

Jiří Kacovský
Hlavní 21
273 42 Stehelčeves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Kovářství Kacovský
Hlavní 21
273 42 Stehelčeves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

WTE PowerSteel s.r.o

Dodáváme široký sortiment hutních materiálů. Nabízíme tyče, plechy a výpalky z plechů z niklových slitin a žárupevných materiálů. Zajišťujeme výrobu přírub dle DIN a ANSI. Dodáváme trubkovnice a kované kroužky.

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.