• Detail firmy

Karel Jílek

Základní popis

Nabízím tvorbu 3D grafiky, 3D animace, prezentace a vizualizace, vytvoření webových stránek, e-shopů či redakčních systémů.

Adresa

Březová alej 1210/14
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87476711
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízím tvorbu 3D grafiky

3D animace, prezentace a vizualizace, vytvoření webových stránek, e-shopů či redakčních systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@3dgrafikliberec.cz
WWW: www.3dgrafikliberec.cz

Kontaktní osoba

Karel Jílek - Majitel

Mobil: +420 732 556 363
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.