• Detail firmy

Karel Januš

Základní popis

Zabezpečovací zařízení, Antény, satelity - prodej, montáž (anténní a satelitní technika)

Adresa

Olbramovice Ves 152
259 01 Olbramovice Ves

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12224464

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací zařízení, antény, satelity

Zabezpečovací zařízení, Antény, satelity - prodej, montáž (anténní a satelitní technika)

Kontaktní osoba

KAREL JANUŠ - Majitel

Mobil: +420 603 434 078
Další firmy v oboru

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.