• Detail firmy

Karel Jakuš

Základní popis

Zakázková výroba a prodej kovářských výrobků i komponentů. Výroba se zaměřuje nejen na dům a zahradu, ale i na stavební průmysl.

Adresa

Pocinovice 139
345 09 Pocinovice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43350330

Výrobky, činnosti

Mříže

Kontaktní údaje

E-mail: jakusk@centrum.cz
WWW: www.kovarstvi-jakus.cz

Kontaktní osoba

Karel Jakuš - Majitel

Mobil: +420 603 799 286
Další firmy v oboru

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.