• Detail firmy

Karel Hoznour

Základní popis

Výroba a montáž kuchyňských linek, skříní, kancelářského nábytku a bytových doplňků.

Adresa

Čakovičky, Kojetická 85
250 63 Brázdim

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15353893
DIČ:  CZ7204221046

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž kuchyňských linek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 238 666
WWW: www.truhlari-cesku.cz

Kontaktní osoba

Karel Hoznour - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.