• Detail firmy

Karel Hotový

Základní popis

Renovace i dodání originálních tonerů, dodání inkoustových cartrige originál i kompatibilní, pásky do jehličkových tiskáren originální i kompatibilní, servis tiskáren

Adresa

Zimova 626/1
142 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14946246
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tonery a cartrige

Renovace i dodání originálních tonerů,dodání inkoustových cartrige originál i kompatibilní,pásky do jehličkových tiskáren originální i kompatibilní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 299 454
E-mail: hotovy@technoton.cz
WWW: tonery-renovace.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Karel Hotový - Majitel

Pobočky

Svatopluk HUNČA
Ortenovo náměstí 1028/25
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

Výtahy Holý, s.r.o.

Firma Vám nabízí modernizaci nebo kompletní výměnu výtahového zařízení. Zajistíme modernizaci a servis výtahů, nové osobní výtahy, parkovací systémy, výtahy do rodinných domů. Specializujeme se na výtahy Kone a Thyssen. Montujeme plošiny do rodinných domů, eskalátory i jezdící chodníky. Ke každé zakázce máme individuální přístup. Jednáme rychle za solidní ceny. Jsme tu pro Vás.