• Detail firmy

Karel Horníček - modelárna

Základní popis

výroba slévarenských modelů, forem pro vakuové tváření plastů a výroba Al forem. Nabízíme zhotovení všech druhů slévárenských modelů v provedení dřevo, pryskyřice, kov, příp. kombinovaných.

Adresa

Paběnice 115
285 43 Paběnice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46402519

Výrobky, činnosti

slévarenských modelů, forem pro vakuové tváření

Výroba slévarenských modelů, forem pro vakuové tváření plastů, výroba Al forem. Zpracování výkresové dokumentace. Truhlářské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: karel.hornicek@seznam.cz
WWW: www.modelarna-hornicek.cz

Kontaktní osoba

Karel Horníček - Majitel

Mobil: 608 123 506

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.