• Detail firmy

Karel Hořica - Kontext 90

Základní popis

Navrhujeme atypický nábytek, bary a barpulty ze dřeva, kovu, kamene a jiných materiálů prováděný podle specifikace interieru.Obstaráme a dodáme dekorace a originální interierové doplňky, svítidla, obrazy, podle typu interieru a nároků zákazníka.

Adresa

Nerudova 254/9
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18389767
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

cekové úpravy interierů a exterierů

školy - resp. učebny,studovny, konferenční prostory,zahradní architektura - zahradní stavby, oplocení, pergoly, grilly,rekonstrukce interierů,dekorace

Kontaktní údaje

E-mail: k.horica@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Hořica - Majitel

Mobil: 602 877 576
Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.