• Detail firmy

Karel Hořejší

Základní popis

Zabýváme se rekonstrukcemi střech včetně klempířských prvků. Montáží střešních oken, světlovodů a výstavbou malých zahradních staveb.

Adresa

Švermova 149
417 25 Lahošť

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68961570
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce střech

- včetně klempířských prvků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 974 148
E-mail: horejsi.karel72@seznam.cz
WWW: strechyhorejsi.webnode.cz

Kontaktní osoba

Karel Hořejší - Majitel

Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.