• Detail firmy

Karel Hanzal - elektro servis

Základní popis

Zajištění servisu výpočetní techniky, přestavby a prodej počítačů. Návrhy a realizace drobných počítačových sítí. Reinstalace operačních systémů.

Adresa

Amforová 1933/23
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14993031

Výrobky, činnosti

Zajištění servisu výpočetní techniky

Zajištění servisu výpočetní techniky, přestavby a prodej počítačů. Návrhy a realizace drobných počítačových sítí. Reinstalace operačních systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: k.hanzal@volny.cz
WWW: www.volny.cz/k.hanzal

Kontaktní osoba

Karel Hanzal - Majitel

Telefon: +420 246 037 280
Mobil: +420 776 620 495
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.