• Detail firmy

Karel Hamberger

Základní popis

Veškeré zednické práce, zakládání staveb, výkopové práce, zateplování, zámkové dlažby, ploty a opěrné zdi, sádrokartony, střechy, tesařské práce, klempířské práce, malby a nátěry. Postavíme Vám rodinný dům na klíč, případně pouze části stavby.

Adresa

U trati 656
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46877126
DIČ:  CZ6606011797

Výrobky, činnosti

Realizace staveb, jejich změn a odstraňování.

Práce HSV a PSV.

Kontaktní údaje

E-mail: hamberger.stavby@seznam.cz
WWW: www.ha-stav.cz

Kontaktní osoba

Karel Hamberger - Majitel

Mobil: +420 606 739 069
E-mail: hamberger.stavby@seznam.cz
Další firmy v oboru

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.