• Detail firmy

Karel Hájek

Základní popis

Naše firma zpracovává rákos k výrobě užitkových a dekoračních pletiv, rohoží, stříšek a mnoha dalších prvků ve standardním sortimentu.

Adresa

Jos. Špidly 404
679 32 Svitávka

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46934669
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a zpracovávání

rákos k výrobě užitkových a dekoračních pletiv, rohoží, stříšek a mnoha dalších prvků ve standardním sortimentu.

Kontaktní údaje

E-mail: hajek.rakos@seznam.cz
WWW: rakos.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Karel Hájek - Majitel

Mobil: +420 777 157 542

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ŠTĚPÁN Vyškov s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě dřevěných palet, sedel, bednění, přířezů a atypických beden či palet na objednávku. Soustředíme se jak na tuzemský trh, stejně tak i zahraniční. Expedici pro nás zajišťuje přepravní společnost Rohor s.r.o. Rádi vyhovíme každému přání, budou-li to dovolovat naše možnosti.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.