• Detail firmy

Karel HABRMAN

Základní popis

Nabídka oprav a servisu LCD či plazma televizorů značek Samsung, LG, Panasonic, Sony či Sharp a DVD, DVD rekordérů, domácích kin a Blu-ray.

Adresa

V údolí 462/22
165 00 Praha 6 - Suchdol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75509393

Výrobky, činnosti

Nabídka oprav a servisu LCD či plazma televizorů

Nabídka oprav a servisu LCD či plazma televizorů značek Samsung, LG, Panasonic, Sony či Sharp a DVD, DVD rekordérů, domácích kin a Blu-ray. Provádění kompletních dodávek, montáží a servisů anténních a satelitních systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@tvtechnika.cz
WWW: www.opravy-televizoru-praha.cz

Kontaktní osoba

Karel Habrman - Majitel

Mobil: +420 721 430 530
Další firmy v oboru

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

Výtahy Holý, s.r.o.

Firma Vám nabízí modernizaci nebo kompletní výměnu výtahového zařízení. Zajistíme modernizaci a servis výtahů, nové osobní výtahy, parkovací systémy, výtahy do rodinných domů. Specializujeme se na výtahy Kone a Thyssen. Montujeme plošiny do rodinných domů, eskalátory i jezdící chodníky. Ke každé zakázce máme individuální přístup. Jednáme rychle za solidní ceny. Jsme tu pro Vás.