• Detail firmy

Karel Fukala

Základní popis

Držíme se hesla "od vizitky po billboard". Tím naznačujeme, že jsme schopni v reklamním průmyslu vyrobit a zhotovit vše potřebné a tím nabídnout klientovi tzv. FULL SERVIS. Více informací najdete na našem webu.

Adresa

Opletalova 608 /2
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68896590
DIČ:  CZ6111240344
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní ateliéry, reklamní studia

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 884 202
Fax: +420 596 884 202
E-mail: info@atelier-eye.cz
E-mail: atelier.eye@volny.cz
WWW: www.atelier-eye.cz

Kontaktní osoba

Karel Fukala - Majitel, Ředitel

Mobil: +420 608 715 718
Další firmy v oboru

EMU design s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme grafické služby - výrobu letáků, plakátů, brožur, časopisů, kalendářů, vizitek či bannerů. Zaměřujeme se na tvorbu www stránek.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

Jiří Pustina TISKSERVIS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ofsetového i digitálního tisku a knihařského zpracování včetně nafocení a grafické přípravy. Tiskneme na tiskovém stroji formátu B2 - KBA Rapida 75 se scenovacím denzitometrem. Knihařské zpracování provádíme na skládacím stroji Shoe a lepičce Horizont. V oblasti tisku máme letité zkušenosti, naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám zaručí tisk v nejvyšší kvalitě.