• Detail firmy

Karel Falta

Základní popis

Jsme prodejci autodoplňků, průmyslových hadic, hydraul. šroubení, autokosmetiky, autožárovek, autodoplňků TIR, elektroniky, krytů kol, nářadí, stěračů

Adresa

Jetřichov 196
549 83 Jetřichov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18856624
DIČ:  CZ400208049

Výrobky, činnosti

Auto - moto

AUTODOPLŇKY (antény, koberce, potahy, loketní opěrky, osvětlení, nabíječky aku, měniče napětí...), LETNÍ SORTIMENT (stínítka, roletky, chladničky...), ZIMNÍ SORTIMENT (sněhové řetězy, start. kabely...), STĚRAČE, AUTOSEDAČKY, NÁHRAD. DÍLY, ŽÁROVKY...

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@pefa.cz
E-shop: www.pefa.cz

Kontaktní osoba

Karel Falta - Majitel

Mobil: +420 721 732 932
E-mail: fa55@seznam.cz

Petr Falta - Obchodní ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.