• Detail firmy

Karel Duda

Základní popis

Provádíme strojní omítání, nátěry a zateplování fasád, zednické práce, stropní podhledy, izolace a zateplení plochých střech

Adresa

Vidov 35
370 07 Vidov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69096244

Výrobky, činnosti

strojní omítání

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 146 825
E-mail: karlos.duda@seznam.cz
WWW: www.strojniomitkyduda.com

Kontaktní osoba

Karel Duda - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.