• Detail firmy

Karel Duda

Základní popis

e-shop - razítka (předbarvená, dřevěná, elektronická) - textové desky - doplňky (náhradní pásky, polštářky, kryty, pouzdra, ...)

Adresa

Přívozská 703/10
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48438324

Výrobky, činnosti

Razítka

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 002 128
E-mail: razitka@razitka-razitko.cz
WWW: www.razitka-razitko.cz
Další firmy v oboru

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.