• Detail firmy

Karel Draksl

Základní popis

Jsem soukromý přepravce zabývající se dodávkovou přepravou po celé ČR-SR-a po Evropské unii.K této přepravě používán vozidla zn. IVECO 35 Daily a Ford Transit 2,4 Jumbo. Obě vozidla mají užitkovou nosnost 1500 kg a jsou od roku 2003 - 2006.

Adresa

Seifertova 17/455
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12491144
DIČ:  cz520811299
  • Služby

Výrobky, činnosti

doprava a přeprava

soukromý přepravce zabývající se dodávkovou přepravou po celé ČR-SR-a po Evropské unii

Kontaktní údaje

E-mail: kareldraksl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Draksl - Majitel

Telefon: 777 345 661
E-mail: kareldraksl@seznam.cz
Další firmy v oboru

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.