• Detail firmy

Karel Dragoun

Základní popis

Vyrábíme originální nábytek a bytové doplňky. Ložnice, kuchyně včetně montáže spotřebičů. Pro výrobu používáme především masiv, ale i exotické dřeviny, dýhu a kovolamináty

Adresa

Na Zlaté Stoce 1075
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15863379
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 521 056
E-mail: detail@volny.cz
WWW: www.vseprobydleni.cz/detaildobris

Kontaktní osoba

Karel Dragoun - Majitel

Další firmy v oboru

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!