• Detail firmy

Karel Cupal

Základní popis

Nabízím renovaci a čištění podlah, mytí oken i žaluzií, čištění koberců, umývání pomocí horolezecké techniky, praní a žehlení záclon i úklidové práce.

Adresa

Vrbova 662/7
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41748204

Výrobky, činnosti

Renovace a čištění podlah, mytí oken i žaluzií.

Nabízím renovaci a čištění podlah, mytí oken i žaluzií, čištění koberců, umývání pomocí horolezecké techniky, praní a žehlení záclon i všechny druhy úklidových prací. Mám více než 20 let praxe v oboru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 265 472
E-mail: karelcupal@centrum.cz
WWW: www.ciste-podlahy.cz

Kontaktní osoba

Karel Cupal - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.