• Detail firmy

Karel Cserge

Základní popis

Montáže krovů, rekonstrukce střech, pokrývačské a klempířské práce, posouzení konstrukcí krovů, interiérové obklady z palubek.

Adresa

Havlíčkova 11
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67744168
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a pokrývačské, klempířské práce

Montáže krovů, rekonstrukce střech, pokrývačské a klempířské práce, posouzení konstrukcí krovů, interiérové obklady z palubek.

Kontaktní osoba

Karel Cserge - Majitel

Mobil: +420 776 012 669
E-mail: info@strechy-cserge.cz
WWW: www.strechy-cserge.cz
Další firmy v oboru

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.