• Detail firmy

Karel Císař Humpolec

Základní popis

Jeřáby a vázací prostředky. Manipulační (motorové) vozíky. Školení obsluh stavebních strojů. Školení lešenářů Speciální školení bezpečnosti

Adresa

Hálkova 1630
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16848012

Výrobky, činnosti

manipulační technika

Jeřáby a vázací prostředky. Manipulační (motorové) vozíky. Školení obsluh stavebních strojů. Školení lešenářů Speciální školení bezpečnosti

Kontaktní údaje

Mobil: 602 441 355
E-mail: cisar.ka@tiscali.cz
WWW: www.jerabycisar.cz

Kontaktní osoba

Karel Císař - Majitel

Další firmy v oboru

SEMAT HB s.r.o.

Specializujeme se na opravy a prodej vysokozdvižných vozíků. Nabízíme i další manipulační techniku - paletové vozíky, rudly nebo retraky. Dodáváme i příslušenství a náhradní díly jako jsou pásy, baterie, nabíječe, hydraulická zařízení, pneumatiky či přídavná zařízení. Prodáváme bazarové vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

MIKO KENNEL s.r.o.

Realizujeme jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy a programy pro děti ve společnosti psího spřežení. Zážitkové jízdy, musherská škola.