• Detail firmy

Karel Chwistek

Základní popis

Vznikli jsme v roce 2013 jako pokračovatel rodinné tradice, firmy Stanislav Picmaus založené v roce 1996. Provádíme strojní zemní a výkopové práce.

Adresa

Atriová 1076
271 01 Nové Strašecí

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01735624

Výrobky, činnosti

Zemní práce a výkopové práce

Všechny druhy strojních zemních a výkopových prácí. Těmi nejběžnějšími jsou: hloubení základů, terénní úpravy, rovnání nebo svahování terénu, přípravné práce pro inženýrské sítě, výkopy pro jezírka a bazény.

Kontaktní osoba

Karel Chwistek - Majitel

Mobil: +420 737 264 271
E-mail: k.chwistek@volny.cz
Další firmy v oboru

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.