• Detail firmy

Karel Chromý

Základní popis

Tesařské práce - montáž-všech typů krovů, střešních vikýřů a vázaných konstrukcí. Návrhy a realizace dřevostaveb dle požadavků. Zakládání staveb, bednění základů, stropů, schodišť, bazénů a nosných železobetonových konstrukcí.

Adresa

Kojatín 7
675 03 Budišov

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46184007

Výrobky, činnosti

montáž-všech typů krovů

Kontaktní údaje

E-mail: info.chromy@gmail.com

Kontaktní osoba

Karel Chromý - Majitel

Telefon: 606 215 744
E-mail: info.chromy@gmail.com
Další firmy v oboru

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.