• Detail firmy

Karel ČÁLEK

Základní popis

Nabízíme služby známkové a patentové kanceláře. Provádíme patentové a známkové rešerše s rozbory. Pomáháme s přihláškami užitných a průmyslových vzorů

Adresa

Nad Palatou 2657/12
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16873211

Výrobky, činnosti

Patentová a známková kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 212 954
E-mail: calek.patent@seznam.cz
WWW: www.calekpatent.cz

Kontaktní osoba

Karel Čálek - Majitel

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.