• Detail firmy

Karel Čálek - Konstrukce

Základní popis

Provádíme veškeré kresličské, konstrukční a projekční práce od překreslování výkresů až po návrhy konstrukcí a komponentů na míru. Specializujeme se především na řešení nižší a střední obtížnosti a proto Vám můžeme nabídnout velmi výhodné ceny.

Adresa

Husova 625/8
286 01 Čáslav

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73990485

Výrobky, činnosti

kresličské, konstrukční a projekční práce

Kontaktní údaje

E-mail: calek-konstrukce@email.cz
WWW: www.calek-konstrukce.cz

Kontaktní osoba

Karel Čálek - Generální ředitel

Mobil: +420 773 262 659
E-mail: calek-konstrukce@email.cz
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.