• Detail firmy

Karel Bureš

Základní popis

Vyrábíme nábytkové kování: knopky, ohýbané úchytky, madla, madla Plus - z nerezi, chromu, mosazi a dalších materiálů vč. kombinace s dřevem. Vyrábíme stavební kování: dveřní koule otočné a štítky. Broušení kovů, leštění kovů, obrábění a pokovení.

Adresa

Na záhonech 455
679 32 Svitávka

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60583801
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Broušení a leštění oceli

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 471 314
Mobil: +420 777 850 826
Fax: +420 516 471 314
E-mail: kovolesk@kovolesk.cz
WWW: www.kovolesk.cz

Kontaktní osoba

Karel Bureš - Majitel

Další firmy v oboru

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

RYTECTVÍ MILOSLAV VRÁNEK

Naše společnost se zabývá strojním a ručním rytí do kovů a plastů. Zajistíme Vám rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody, ryté popisy, raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva i papíru a další. U nás Vám rovněž poradíme a zhotovíme návrh na rytí. Neváhejte se na nás obrátit.