• Detail firmy

Karel Bubeníček

Základní popis

Nabízím fundované, profesionálně zpracované překlady z německého do českého jazyka a naopak s garancí věcné správnosti a správnosti pravopisu

Adresa

Za Zahrádky 339
373 65 Dolní Bukovsko

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63276348

Výrobky, činnosti

Překlady, tlumočení

Kontaktní údaje

E-mail: hbubenickova@centrum.cz
WWW: www.prekladateldb.wz.cz

Kontaktní osoba

Karel Bubeníček - Majitel

Mobil: +420 606 072 989
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.

Václav Trajer

Zajišťuji korektury českého jazyka. Provádím jazykové korektury diplomových prací, opravuji rukopisy, referáty, brožury a jiné česky psané texty. Pracuji s veškerými formáty. Další činností, kterou se zabývám, jsou překlady z českého jazyka do angličtiny. Garantuji profesionální služby, rychlost a kvalitu.

JAZYKY CZ s.r.o.

Naše jazyková instituce nabízí výuku anglického, německého, ruského, francouzského a španělského jazyka a výuku češtiny pro cizince. Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy a poskytujeme kvalitní tlumočnické služby.