• Detail firmy

Karel Březnovský

Základní popis

Kompletní zhotovení a rekonstrukce koupelen, WC a bytů obklady kuchyní, balkónů, teras, bazénů - včetně všech potřebných prací zednických, instalatérských a elektrikářských, zateplení fasád, sádrokartonářské práce

Adresa

Kryštofova 1017/13
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11220465
DIČ:  CZ6108091462

Výrobky, činnosti

Obkladačské práce

Kontaktní údaje

E-mail: breznovsky@seznam.cz
WWW: www.breznovsky.cz

Kontaktní osoba

Karel Březnovský - Majitel

Mobil: +420 603 422 621
E-mail: breznovsky@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.