• Detail firmy

Karel Blumajer

Základní popis

Malá rodinná restaurace v Rožnově pod Radhoštěm s kapacitou 25 míst, letní zahrádkou a výbornou domácí kuchyní. Denní menu za 70 Kč.

Adresa

Radhošťská 712
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65135156
DIČ:  CZ6006010978

Výrobky, činnosti

Restaurace

Zveme Vás k příjemnému posezení do malé rodinné restaurace "U Jakeše",vzdálené asi 1,5 km od centra Rožnova,nebo Valašského muzea.Nabízíme domácí pohodu u krbu,nebo s kulečníkem,poř.Tv,ale hlavně výbornou domácí kuchyni,denní menu za 70 Kč.

Kontaktní údaje

E-mail: misakgrosek@email.cz
WWW: restaurace-u-jakese.webmium.cz

Kontaktní osoba

Karel Blumajer - Majitel

Mobil: +420 777 229 226
E-mail: misakgrosek@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.