• Detail firmy

Karel Blažek

Základní popis

Společnost provozuje instalatérské práce, opravy, výměny, baterií, wc, sanitární techniky, realizace úsporného splachování, servis stávajících rozvodů vody.

Adresa

Hrobice 48
763 15 Hrobice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66274478
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- instalatérské práce, opravy, výměny baterií a wc, sanitární techniky, realizace úsporného splachování, servis stáv.rozvodů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 024 571
E-mail: instalater.blazek@seznam.cz
WWW: instalaterblazek.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Karel Blažek - Majitel

Další firmy v oboru

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.