• Detail firmy

Karel BAUER

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce: dlažby a obklady, sádrokartonové podhledy a příčky, dodání a montáž plovoucích podlah, elektroinstalační práce, okna, eurookna.

Adresa

Stochovská 790/47
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11272741

Výrobky, činnosti

Stavební práce

- dlažby a obklady, sádrokartonové podhledy a příčky, dodání a montáž plovoucích podlah, elektroinstalační práce, okna, eurookna

Kontaktní osoba

Karel Bauer - Majitel

Mobil: +420 602 322 051
Mobil: +420 725 871 714
E-mail: zeminkarelbauer@seznam.cz
WWW: www.bauer.atlasweb.cz
Další firmy v oboru

Just Doors, s.r.o.

Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů a nakládací techniky společnosti DoorHan. Dodáváme nakládací můstky, těsnící límce, mobilní rampy a další nakládací techniku.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.