• Detail firmy

Karel Barborik

Základní popis

Výroba a zamečnícke svařovaní co2

Adresa

Bartošovice 297
742 54 Bartošovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46112022
DIČ:  5601210285

Výrobky, činnosti

Výroba a zamečnícke svařovaní co2

Výroba a zamečnícke svařovaní co2

Kontaktní údaje

E-mail: k.barborik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Barborik - Majitel

Mobil: +420 777 909 630
E-mail: k.barborik@seznam.cz
Další firmy v oboru

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.