• Detail firmy

Karel Adamec

Základní popis

Provádíme veškeré tesařské a stolařské práce. Nabízíme šalování základů, zhotovování krovů, výrobu a montáž dveří a nábytku.

Adresa

Na Závodí 179
739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73081655

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré tesařské a stolařské práce

Provádíme veškeré tesařské a stolařské práce. Nabízíme šalování základů, zhotovování krovů, výrobu a montáž dveří a nábytku.

Kontaktní osoba

Karel Adamec - Majitel

Mobil: +420 737 702 659
E-mail: kamp.vyrobce@seznam.cz
WWW: www.kamp.vyrobce.cz
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.