• Detail firmy

Karas Ondřej

Základní popis

Vývoj a zajištění výroby elektronických zařízení pro regulaci, automatizaci sport a měřicí techniku. Návrh desek plošných spojů, tvorba dokumentace.

Adresa

Husitská 633
530 06 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75921120

Výrobky, činnosti

Vývoj a zajištění výroby elektronických zařízení

Vývoj a zajištění výroby elektronických zařízení pro regulaci, automatizaci sport a měřicí techniku. Návrh desek plošných spojů, tvorba dokumentace.

Kontaktní údaje

E-mail: edev@edev.cz
WWW: www.edev.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Karas - Majitel

Mobil: 733 519 515
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

AWOS s.r.o.

Naše společnost se zabývá komplexními službami, od vývoje po výrobu elektronických dílů a zařízení, v oboru průmyslové elektroniky. Firma od svého založení v roce 1991 stále roste a zlepšuje své techniky. Naší silnou stránkou jsou komplexní služby z oboru průmyslové elektroniky a inovace elektronických zařízení.