• Detail firmy

KARAN - Pangerl Karel s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a dětské pokoje včetně kancelářského nábytku na zakázku. Nabízíme 3D počítačové návrhy.

Adresa

Polepy 195
411 47 Polepy

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25483145
DIČ:  CZ25483145
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 931 846
E-mail: kresice.karan@centrum.cz
WWW: www.karan-sro.cz

Kontaktní osoba

Karel Pangerl - Jednatel

Mobil: +420 603 278 347
Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.