• Detail firmy

Karaco, s.r.o.

Základní popis

Nabídka detektivních a bezpečnostních služeb.

Adresa

Trnovany 8
438 01 Trnovany

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25433369

Výrobky, činnosti

Nabídka detektivních a bezpečnostních služeb.

Kontaktní údaje

Fax: 397 721 056
E-mail: kara.co@centrum.cz
WWW: www.security-4u.net

Kontaktní osoba

Šárka Mejcharová - Jednatel

Další firmy v oboru

MIWI-URMET Sp. z o.o.

MiWi-Urmet Sp. z oo je představitelem italské skupiny Urmet v Polsku. Naše firma byla založena v roce 1990. Pak jsme dali své první kroky na trhu telefonů. Ale nejsou omezeny, abychom se tohoto odvětví. Naše nabídka v průběhu doby rozšířena také o výrobky CCTV, zabezpečovacích systémů, řízení přístupu, požární poplach a automatických závor, oken a dveří.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.